Spoločné priestory

Práve obývacia miestnosť je tým miestom, kde strávite asi najviac spoločného času. Smotanová farba stien, tónom ladiaca s drevenými prvkami miestnosti, je oku lahodiaca a navodí pocit luxusu. Vybavenie veľkou televíziou, rádiom a krbom Vám zabezpečí všetko, čo potrebujete. Jedálenským stolom je miestnosť prirodzene prepojená s kuchynskou časťou, v ktorej použijete elektrickú rúru, indukčnú varnú dosku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku, mrazničku, umývačku riadu, hriankovač a toastovač.

Spálne

Celoročne Vás tu čaká dokonalý oddych až pre 10 osôb. Oddýchnite si v niektorej zo štyroch 2-lôžkových spální s manželskou posteľou. Postele sú z kvalitného masívneho dreva a spolu s drevenými trámami na strope len umocňujú skvelý zážitok z odpočinku. Jedna spálňa navyše disponuje prístelkou na pohovke, dve spálne aj televíziou. Ďalšia prístelka sa nachádza na gauči v obývacej miestnosti.

Kúpeľne

Dve kúpeľňe – umývadlo, toaleta, sprchovací kút, uteráky, sušič na vlasy, stojan na sušenie bielizne

Exteriér

Priestor na posedenie Vám poskytne altánok. Chutné dobroty nielen počas leta si pripravíte na grile, poprípade si uvarte pravý kotlíkový guláš či opečte špekáčiky. Pre deti máme k dispozícii hračky, pieskovisko, šmýkačku, trampolínu aj detský bazén. Starší si užijú na terase vo vírivke, s výhľadom na krásu majestátnych tatranských štítov.